• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • До Дня народження Т.Г.Шевченка

/Files/images/шевченко.jpg
Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,
І голос твій нам душі окриля.
Встає в новій красі, забувши лихоліття,
Твоя, Тарасе, звільнена земля!

9 березня 2019 року виповнюється 208 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – поета, художника, мислителя, палкого патріота України, людини незбагненної долі та багатогранного таланту, що вражає світ променистою глибиною свого пророчого провидіння і пророчого слова.

/Files/images/4 гр..jpg

Шевченкова творчість – духовна основа формування української нації, тому що для українців всіх наступних поколінь Великий Кобзар став могутнім джерелом національної самосвідомості, символом України.


/Files/images/DSCF3152.JPG

Т.Шевченко не лише геніальний поет українського народу. Він – його совість, бунтівний розум і водночас його щире серце, сповнене великої любові і безмежного страждання. Ось чому його люблять і шанують усі - і дорослі, й малі.


/Files/images/DSCF3004.JPG

Популяризація творчості Тараса Шевченка серед сучасного молодого покоління, представлення літературно-художньої спадщини митця у всій її багатогранності є важливим і актуальним напрямом педагогів навчальних закладів.

Шевченкова тема – невичерпна, неосяжна, вона присутня у духовному житті нашого народу завжди.Перше ознайомлення з біографією та творами Т.Шевченка відбувається у дошкільному навчальному закладі.

З метою відзначення Дня народження видатного поета у нашому дошкільному закладі проведено ряд заходів, а саме:


відбулися:

/Files/images/DSCN4808.JPG

- літературний вечір для дітей старшого дошкільного віку «Пам’яті Великого Кобзаря» за участю автора книжки «Тарас Шевченко і Броварська земля» М.Г.Овдієнко та колективу ДНЗ Детальніше:http://www.youtube.com/watch?v=zuxfHGlsD1k/Files/images/DSCN4834.JPG


- тематичні заняття, присвячені життю та творчості Т.Г.Шевченка;/Files/images/DSCF3059.JPG- інформаційні хвилинки з переглядом відеоматеріалів про життєвий і творчий шлях Кобзаря;

/Files/images/IMG_1389.JPG

- міні-екскурсії дітей з батьками до пам’ятника Т.Шевченку з покладанням квітів;


оформлені:

/Files/images/DSCF2989.JPG


- виставка художньої творчості педагогів, дітей та батьків за мотивами поезій Т.Шевченка;/Files/images/DSCF3036.JPG


- виставка рушників
«Барви української землі»;

/Files/images/DSCF2964.JPG

- виставки дитячих робіт
«Я люблю свою рідну Україну»;

/Files/images/DSCF2980.JPG


- виставки літературних видань про життя і творчість Т.Шевченка;

- папки-пересувки з біографією та творами поета для дітей;Минуло більше 200-т років від дня народження Т.Г.Шевченка – славного сина українського народу, але й нині його слово живе серед нас. Тому безперечним є те, що сьогодні, коли відбувається духовне відродження національної культури і освіти, всі повинні відкривати для себе його скарбницю, багату на творчість, яку неможливо повторити.

Кiлькiсть переглядiв: 529