• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

/Files/images/IMG_4180.jpgУ затишному куточку Броварів розташувався дошкільний навчальний заклад «Калинка». Ось уже 36 років гостинно відкриває він двері для малят та їх батьків.
А як приємно пройтись по його території в будь-яку пору року !

/Files/images/IMG_6212.JPG

Взимку це місто зачарованих білосніжних дерев, оповитих спокійним сном.

/Files/images/IMG_4257.jpg

А з приходом весни дитсадок перетворюється на квітучий сад, що милує душу буянням зелені, цвітінням дерев і кущів, пахощами квітів, голосами птахів, які охоче повертаються з теплих країв.

/Files/images/DSCF1474.JPG

Літо дарує малятам ласкаве сонечко, барвисту веселку, можливість досхочу гратися на свіжому повітрі

/Files/images/DSC01045.JPG

Осінь щедро прикрашає дитсадок золотом листя, румяними кетягами калини, урожаєм яблук і груш...

На даний час дошкільний навчальний заклад «Калинка» - ясла-садок комбінованого типу для дітей віком від 2 до 7 років, до складу якого входять 12 дошкільних груп: 2 групи для дітей раннього віку, 3 групи для дітей молодшого дошкільного віку, з них 1-з інклюзивною освітою, 3 групи для дітей середнього дошкільного віку, з них 1- інклюзивною освітою, 4 групи для дітей старшого дошкільного віку, з них – 3 логопедичні, 1- з інклюзивною освітою, різновікова (середньо-старша).


Режим роботи закладу - 10.5 годин.
У закладі функціонує чергова група з режимом роботи: 07.00 – 19.00 год.

Своє серце віддають дітям 29 досвідчених, закоханих у свою справу, творчих педагогів, 16 з яких мають вищу педагогічну освіту, 13– середню спеціальну. Педагогічний колектив працює над удосконаленням навчально – виховного процесу, здійсненням особистісно – орієнтованого підходу у забезпеченні соціальної адаптації дошкільника та його готовності до школи.

/Files/images/IMG_3972.JPG


"Граючись – навчаємось" - так проходять інтегровані заняття з різних розділів програми, в центрі уваги яких завжди є дитина. Саме у грі, через гру вихователі доносять дітям знання про навколишній світ, вчать мислити, фантазувати, готують дітей до навчання в школі та реального життя з усіма його несподіванками.

/Files/images/IMG_4055.jpg

На заняттях із образотворчої діяльності педагоги розв’язують цілий комплекс завдань: розвивають сенсорну культуру, допитливість і спостережливість, формують естетичні переживання і судження, пробуджують прагнення творити довкола себе красу.

/Files/images/IMG_3306.JPG

Педагоги широко використовують новітні техніки зображувальної діяльності, допоміжні засоби при створенні колажів, художніх композицій, що дає змогу збагати враження дітей та сюжети їхніх образотворчих робіт.

Дошкільний заклад має добру спортивно – фізкультурну базу. Музично-спортивна зала обладнана спортивним інвентарем та обладнанням, атрибутами до рухливих ігор. В групових кімнатах дошкільного закладу розміщенні куточки рухової активності.

/Files/images/IMG_0449.jpg

Для зміцнення здоров'я, фізичного розвитку дітей у садочку створений оптимальний руховий режим. Це щоденні заняття з фізкультури з використанням елементів системи М. Єфіменка, ранкова та гігієнічна гімнастика, рухливі ігри та спортивні розваги, свята, що проводяться на спортивному майданчику та у спортивному залі.

/Files/images/стенд 220.jpg

Працює колектив і над музично-естетичним вихованням дошкільнят. Цікаві і змістовні заняття, розваги, святкові ранки, проводять музичні керівники з вихователями. Велика увага приділяється розвитку співочих та танцювальних здібностей, пластичності, артистизму.

/Files/images/DSC01032.JPG

Важливого значення надаємо також екологічній освіті дошкільнят. Адже екологія — це життя, і прожити його треба від самого малечку в злагоді з природою. Цікаві прогулянки І і ІІ половини дня, спостереження в природі, досліди, індивідуальна робота, праця в природі дають можливість спостерігати за різними видами рослин, проводити пошуково - дослідницьку роботу.Тут діти милуються природою, вчаться встановлювати зв’язки між об’єктами оточуючого світу, мають змогу пізнавати таємниці буття.

/Files/images/47.jpg

Після цікавої, змістовної прогулянки на дітей чекають і борщі смачненькі, і сни солоденькі…

/Files/images/02 21-30.JPGТеплі дружні стосунки склалися між колективом дошкільного закладу та батьками. З пасивних спостерігачів мами і тата перетворились на активних учасників навчально-виховного процесу. Традиційними стали у садочку психологічні тренінги та семінари, родинні свята та розваги, Дні відкритих дверей, Дні добрих справ, де батьки мають змогу брати активну участь у житті дітей, спілкуватися з педагогами та іншими батьками.

Дитячий садок для наших дітей - це рідний дім. Тут їх люблять, плекають, навчають і виховують так, щоб діти любили свій садок, своє місто, свою Україну.

Кiлькiсть переглядiв: 2166