• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Профорієнтаційна робота в ДНЗ

/Files/images/DSCF2777.JPGСЮЖЕТНО-РОЛЬОВА ГРА "ПЕРУКАРНЯ"

Ким стане моя дитина?
Яку професію вона обере?

Це одне з найважливіших питань для всіх батьків. Професій дуже багато і всі вони дуже важливі.

/Files/images/DSCF2677.JPGСПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ПРАЦЕЮ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ


Малюк, який прийшов сьогодні в дитячий садок, - це майбутній трудівник, активний учасник усього, що відбувається в нашій країні.До того дня, поки він стане за верстат, поведе у поле комбайн, почне лікувати людей, учити дітей або зводити будинки, мине чимало років. Він ходитиме в дитячий садок, навчатиметься в школі. І весь цей час має стати підготовкою молоді до майбутнього трудового життя. і дитячий садок - перша сходинка на цьому шляху.
/Files/images/DSCF2704.JPGЕКСКУРСІЯ ДО МАГАЗИНУ


Ознайомлення з працею дорослих і виховання поваги до неї - один із способів формування в дітей працьовитості, позитивного ставлення до праці та до трудівників.Ознайомлюючи з працею дорослих, вихователь має можливість повідомити їм конкретні знання про працю, сформувати певні уявлення про неї і на цій основі виховувати почуття поваги до праці дорослих, навчити цінувати працю, пробудити у дітей інтерес і любов до неї, викликати прагнення до трудової діяльності, бажання працювати сумлінно, старанно, творчо.
/Files/images/DSCF2701.JPGЕКСКУРСІЯ НА ПОШТУ


Для ознайомлення дітей із працею дорослих у нашому дошкільному закладі використовуються найрізноманітніші методи, а саме: спостереження за працею дорослих, екскурсії, бесіди, читання художніх творів, розгляд картин, дидактичні ігри, сюжетно-рольові ігри, участь дітей у праці дорослих./Files/images/DSCF2690.JPGДИДАКТИЧНА ГРА "ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ РОБОТИ"


"Необхідно збудити думку дитини до ремесла. Таким чином, у праці зростатиме душа, і людина стане майстром своєї справи" - писав великий
педагог К.Д. Ушинський.

Кiлькiсть переглядiв: 624